Wij, Ton en ik, zijn momenteel druk met twee projecten waar door ik bijna niet aan fotograferen toe kom. Het ene project is ” het Perfecte plaatje Haaksbergen en het andere is het Sportgala. Voor beide evenementen nemen wij video,s op. Maar soms geeft het ook gelegenheid een interessante foto te maken zoals deze van Ben van Sark.
Knap portret Eveline
LikeLiked by 1 persoon
Ik miste jouw regelmatige fotoblogposts al.
Vriendelijke groet,
LikeLiked by 1 persoon
Een fraaie opname Eveline, je hebt de concentratie knap weten te vangen.
LikeLiked by 1 persoon
De aanloop naar de krachtsexplosie. Mooi vastgelegd
LikeLiked by 1 persoon
Model- en portretfoto’s kunnen net zo interessant en spannend zijn als natuurfoto’s.
Dit is daar een mooi voorbeeld van. Als het zo op je pad komt, mag je wat mij betreft best vaker iets van dit werk laten zien.
LikeLiked by 1 persoon
Hij ziet er heel stoer uit🙃😏
LikeLiked by 1 persoon
Heeeeeeeeeeeeel mooi👍👍👍
LikeLiked by 1 persoon
Aan de foto zie je zo: die neemt zijn sport serieus. Ik verdenk hem er van dat hij die kogel mee naar bed neemt en hem in de kleine uurtjes warm toespreekt (‘morgen gaan wij het doen jongen, dan gooien we alles er uit, afgesproken?}. Die baard is volgens mij ook een trucje. Door de kogel langs de stoppels te wrijven krijgt deze misschien wel een hogere rotatiesnelheid dan wel een vlijmscherpe middelpunt vliedende kracht,
U ziet, ‘kogelstoten is helemaal, zeg maar, mijn ding.’
LikeLike