Binnenkort gaan wij een reportage maken bij ” het Appelhofje ” een nieuwe , nog te starten onderneming waar kinderen Pony Basis verzorgingslessen kunnen nemen.
Eigenaresse Judith Nijlant heeft zich de afgelopen tijd een slag in de rondte gewerkt om de behoorlijk verwaarloosde plek tot een droomplekje te maken en dat is gelukt. Het ziet er geweldig uit.
Maar goed je kunt natuurlijk niet onaangekondigd komen dus hadden wij een afspraak gemaakt met de directeur Hendrik.
dit is um……….
foto 1 helemaal top.
LikeGeliked door 1 persoon
Zo die straalt zijn autoriteit goed uit (Big Boss). Mooi vastgelegd …
LikeGeliked door 1 persoon
Nee maar zeg Eveline zit mijn Hendrik nu daar bij jullie ? Gelukkig heb ik zijn portret nog in de keuken hangen !
Weer prachtige foto’s Eveline krijg je niet de neiging om de kwasten weer een ter hand te nemen ?
LikeGeliked door 1 persoon
Geen tijd Sary, geen tijd….
LikeLike
Imposante verschijning!!!! Daar kun je niet omheen!!!!😎😎😎
LikeGeliked door 1 persoon
Toch mooi dat Directeur Hendrik tijd voor jullie heeft vrijgemaakt, maar dat is ook wel het minste wanneer je zo fraai op de foto bent gezet.
LikeGeliked door 1 persoon
Definitief baas op sy eie plaas! Mooi fotos.
LikeGeliked door 1 persoon
Mooie trotse Hendrik
LikeGeliked door 1 persoon
Hij staat er prachtig op…maar ik denk niet dat het ” brave Hendrik ” is…. 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Wauw, wat een prachtige portretten heb je van Hendrik gemaakt. En hij straalt trots uit! 😀 “Sta ik er goed op, Eveline?” “Ja hoor!” ” Goed, dan nog eventjes de poten en vleugels strekken voor ik jullie een rondleiding geef” 🙂
Fijne en zonnige genietgroetjes, Heidi
LikeLike